Roboty sprzątające Black Friday

Już niebawem Black Friday – a iRobot jak zawsze przyłącza się do wielkich wyprzedaży. Skorzystaj z atrakcyjnych rabatów i wybierz najlepszy model robota sprzątającego. Black Friday to promocja, która zaskoczy Cię wyjątkowymi okazjami i cenami niższymi nawet o kilkaset złotych!

Robot sprzątający na Black Friday

Podczas Black Friday robot sprzątający na irobot.pl będzie dostępny w niesamowicie atrakcyjnych cenach. Jeśli od dłuższego czasu zastanawiasz się nad wprowadzeniem tego sprytnego urządzenia do swojej przestrzeni – końcówka listopada to czas, gdy zrobisz to znacznie taniej niż zwykle.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup robota? Jest co najmniej kilka powodów. Roboty sprzątające iRobot:

  • automatyzują sprzątanie – koniec ze żmudnym wyciąganiem ciężkiego odkurzacza z szafy czy schowka, podłączaniem go do prądu i chodzeniem z nim po całym mieszkaniu. Wybrany podczas Black Friday robot odciąży Cię w codziennych obowiązkach!
  • wykazują precyzyjne działanie – sprzęty dokładnie czyszczą otwarte przestrzenie, radzą sobie z różnymi powierzchniami (dywany, parkiety, płytki), a do tego wymiatają kurz z trudnodostępnych miejsc, na przykład rogów ścian.
  • mają wiele ciekawych funkcji – różne stopnie działania, dodatkowe szczotki, omijanie przeszkód czy mopowanie podłogi – to tylko niektóre z opcji robotów sprzątających. Black Friday to świetny moment, aby przekonać się, jak wygodne jest sprzątanie ze sprzętem iRobot!
  • planują sprzątanie – dostępne w Black Friday iRoboty potrafią skoncentrować sprzątanie tam, gdzie są akurat potrzebne (na przykład ruchliwy korytarz). Wszystko dzięki czujnikom Dirt Detect. Co ważne, sprzętem możesz wygodnie sterować także za pomocą swojego smartfonu.

iRobot w promocji na Black Friday

Zastanawiasz się nad wyborem najlepszego robota sprzątającego? Pamiętaj, że promocja Black Friday z iRobot – potrwa od 21 listopada od godz. 9:00 do 30 listopada 2022 roku do godz. 16:00. W tym czasie możesz nabyć aż sześć topowych modeli w okazyjnych cenach.

Wśród nich nie zabraknie zestawu iRobot Roomba j7+ z zapasem worków. Ten gruntownie odkurzający robot wyposażony jest w stację Clean Base. Dzięki niej samodzielnie opróżnia pojemnik na brud, co pozwala całkowicie zapomnieć o sprzątaniu.

Kolejną ciekawą opcją jest zestaw iRobot Roomba j7 z zapasem filtrów. Ma wszystko to, co powinien mieć tej klasy sprzęt – ruchomą głowicę świetnie współpracującą z podłożem, wykrywanie brudu czy inteligentną nawigację. Inne roboty sprzątające na Black Friday to zestaw iRobot Roomba Combo j7+ z płynem do mycia podłóg (3 szt.) oraz zestaw iRobot Roomba Combo j7 z zapasem filtrów. Oba są odkurzająco-mopujące, co zachwyci fanów prawdziwej czystości.

Kolejny hit Black Friday – robot sprzątający iRobot Roomba i1 – to model, który podczas sprzątania korzysta z 3-stopniowego systemu. Odkurza liniowo, dlatego nigdy nie pominie żadnego zabrudzenia. W promocji można znaleźć także popularny iRobot Roomba i5+. To rozbudowana opcja ze stacją Clean Base. Robot sam tworzy mapy i precyzyjnie nawiguje podczas cyklu sprzątania.

Roboty sprzątające – najlepsze oferty na Black Friday!

Jeżeli rozglądasz się za promocjami, które pozwolą Ci zaoszczędzić na kupnie sprzętu odkurzającego nawet kilkaset złotych – skorzystaj z okazji na Black Friday! iRobot przygotował w tym okresie doskonałe zniżki, które zachwycą miłośników specjalnych ofert.

Zaskakujący, oprócz niskich cen, będzie też wybór modeli! To zarówno sprzęty podstawowe w cenach do 2500 zł, jak i modele bardziej zaawansowane – ze stacjami dokującymi czy dodatkową opcją mopowania.

Wspólnym mianownikiem wszystkich ofert Black Friday w iRobot jest doskonała cena i szeroki wybór! Koniecznie sprawdź, które modele warto wybrać w tym wyjątkowym czasie zniżek. Postaw na sprzęt, który zautomatyzuje Twoje codzienne sprzątanie i nie obciąży domowego budżetu!

Ocena recenzji:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Brak komentarzy

Chcesz być na bieżąco z nowinkami o robotach sprzątających dostępnych na rynku? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj aktualne informacje o najlepszych odkurzaczach samojezdnych, które wyręczą Cię w sprzątaniu!