Robot sprzątający z aplikacją po polsku – jaki wybrać?

Intuicyjna aplikacja po polsku do robota sprzątającego zdecydowanie usprawnia komunikację z tym przydatnym i sprytnym urządzeniem. Oto lista najciekawszych modeli, które polecamy osobom szukającym robota pracującego w naszym rodzimym języku!

Wybierz robot sprzątający z aplikacją po polsku!

Robot sprzątający z aplikacją po polsku – dlaczego to ułatwienie?

Wybierając sprzęty do domu, chcemy aby były maksymalnie dopasowane do naszych potrzeb. Wielu z nas chętnie stawia więc na udogodnienia, jak chociażby aplikacja po polsku, które usprawniają komunikację z nowym urządzeniem. Język polski pozwala łatwo zmieniać ustawienia urządzenia i bez trudu wybierać zaawansowane opcje, a często także odsłuchiwać komunikaty i wydawać komendy, nie szukając przy tym w głowie słówek po angielsku.

Robot sprzątający z aplikacją po polsku to również świetne rozwiązanie dla osób starszych. Dlaczego? Ponieważ ta opcja przełamuje opór przed używaniem nowej technologii. Robot sprzątający dla seniora powinien być maksymalnie intuicyjny i łatwy w obsłudze, dlatego interfejs w języku polskim ułatwia korzystanie z urządzenia i sprawia, że osoba starsza bez trudu radzi sobie z jego obsługą.

Aplikacja po polsku do robota sprzątającego – 5 propozycji od konkretnych marek

Jeśli przy wyborze automatycznego odkurzacza, aplikacja do robota sprzątającego w języku polskim jest dla Ciebie priorytetem – mamy kilka konkretnych modeli, które spełniają ten warunek. Sprawdź, który z nich przypadnie Ci do gustu!

PURON PR10 – aplikacja po polsku do robota sprzątającego

Ciekawym rozwiązaniem jest też model PURON PR10. Robot ten, jak zapewnia producent, ma w pakiecie nie tylko zaawansowaną aplikację mobilną, ale także opcję komunikatów głosowych – wszystko w języku polskim. Polskojęzyczna aplikacja WeBack w tym inteligentnym odkurzaczu pozwala sterować nim za pomocą smartfonu czy tabletu. Pracę robota można więc łatwo pilotować w rodzimym języku, a obsługa aplikacji jest bardzo prosta.

Dzięki polskiemu interfejsowi nie ma obaw, że jakiekolwiek informacje przekazywane przez robota będą niejasne.

https://wdomu24.pl/roboty-sprzatajace-odkurzacze-automatyczne/345-puron-pr10-robot-z-laserem-lampa-uv-mopem-aplikacja-5903760246600.html

Aplikacja do robota sprzątającego w języku polskim w Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C

W dość budżetowym modelu Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C, który myje podłogi i odkurza dywany, dzięki specjalnej aplikacji można z powodzeniem ustawić nie tylko różne poziomy sprzątania, ale także obsługę w języku polskim. Niestety, minusem tej wersji jest brak możliwości zmiany komunikatów na polskie. Trzeba tu zdać się na język angielski, niemniej model ten nie stosuje skomplikowanych komunikatów. Najczęściej to informacje o rozpoczęciu sprzątania i ewentualnym ładowaniu).

W zestawie dostępna jest natomiast czytelna instrukcja obsługi w języku polskim.

iRobot Roomba serii 800 – robot sprzątający z aplikacją po polsku

Jak podaje producent, robot iRobot Roomba serii 800 wyświetla informacje pomagające w rozwiązywaniu problemów m.in. w języku angielskim, francuskim czy niemieckim, ale także polskim. Aby zmienić ustawienia robota należy go włączyć, nacisnąć i przytrzymać kilka sekund przycisk DOCK, aż do momentu pojawienia się komunikatu głosowego. Następnie puścić przycisk DOC i naciskać CLEAN, aż pojawi się język polski, który jest jedenasty na liście.

Aplikacja po polsku do robota sprzątającego Roomba dostępna jest pod nazwą iRobot.

Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+. Robot sprzątający + polska aplikacja

Kolejnym godnym uwagi modelem jest kolejny sprzęt marki Xiaomi – Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro+. W tym artykule opisujemy wersję BHR4707GL, ponieważ jedną z jej licznych zalet jest właśnie komunikacja głosowa w języku polskim. Ponadto urządzenie wyposażone jest też w aplikację do robota sprzątającego w języku polskim.

To wszystko sprawia, że za rozsądne pieniądze można mieć automatyczny odkurzacz, który skomunikuje się z nami w naszym rodzimym języku.

Aplikacja po polsku do robota sprzątającego XIAOMI Mop 2 Pro+!

Źródło: Media Expert

Chcesz wybrać najlepszy robot sprzątający? Polska aplikacja to dla wielu z nas jedno z najważniejszych kryteriów zakupu. Powyższy ranking pokazuje, że na rynku jest obecnie co najmniej kilka ciekawych modeli robotów sprzątających z aplikacją po polsku!

Ocena recenzji:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Brak komentarzy

Chcesz być na bieżąco z nowinkami o robotach sprzątających dostępnych na rynku? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj aktualne informacje o najlepszych odkurzaczach samojezdnych, które wyręczą Cię w sprzątaniu!