1 miejsce

źródło: zdjęcie ze strony sklepu iRobot.pl

iRobot

Roomba s9+

Plusy
 • samodzielne opróżnianie zbiornika
 • 40x większa moc ssąca
 • inteligentne mapy Imprint
Minusy
 • wysoka cena
 • głośność pracy
 • brak filtrów HEPA
Czytaj więcej
2 miejsce

Źródło zdjęcia: mediaexpert.com.pl

TESLA

RoboStar T60

Plusy
 • filtr HEPA H13
 • czyszczenie na mokro
 • czas pracy powyżej 100 minut
Minusy
 • dość głośna praca
 • brak elektronicznego sterowania regulacji wody
 • brak wyświetlacza LCD
Czytaj więcej
3 miejsce

Źródło zdjęcia: irobot.pl

iRobot

Roomba i6

Plusy
 • 3 stopnie pracy
 • duża moc ssania
 • wirtualna ściana
Minusy
 • czas pracy 75 minut
 • brak funkcji mycia
 • brak technologii cyklonowej
Czytaj więcej
4 miejsce

Źródło zdjęcia: mediaexpert.pl

Viomi

Alpha UV S9

Plusy
 • potężna bateria
 • zaawansowane czujniki sprzątania
 • duży zbiornik na wodę
Minusy
 • wysoki profil 10 cm
 • nieco głośniejszy od konkurencji
 • mało znana marka na rynku
Czytaj więcej

Masz w domu czworonożnego przyjaciela? Oto ranking robotów sprzątających dla właścicieli zwierząt. Prezentujemy najciekawsze modele automatycznych odkurzaczy, które świetnie poradzą sobie z sierścią. Sprawdź, który z nich przypadnie Ci do gustu!

Sprawdź nasz ranking robotów sprzątających dla właścicieli zwierząt!

iRobot Roomba s9+

Sprawdź ranking robotów sprzątających dla właścicieli zwierząt! Źródło zdjęcia: iRobot.pl

Najlepszy robot sprzątający dla właściciela zwierząt to taki, który odznacza się dużą mocą ssania. W rankingu nie może więc zabraknąć odkurzacza iRobot Roomba s9+. Producent zapewnia, że ma on aż czterdziestokrotnie większą moc ssącą w porównaniu do innych modeli Roomba! Ten model został stworzony do dokładnego czyszczenia dywanów i wykładzin. Gdy detektor odkurzacza wykryje tego typu powierzchnię, automatycznie uruchamia specjalną opcję Power Boost. Na czym polega to rozwiązanie? iRobot Roomba s9+ maksymalnie zwiększa siłę ssącą, dzięki czemu sierść, ale także kurz czy brud nie mają szans. I to nawet wtedy, gdy zdążyły wniknąć głęboko we włókna wykładziny! Oczywiście robot ma gumowe szczotki, które świetnie zbierają sierść i włosy, a dla lepszego działania zostały powiększone aż o 30% w stosunku do innych modeli Roomba.

Xiaomi ROIDMI Eve Plus

Zobacz i porównaj! Oto ranking robotów sprzątających sierść. Źródło zdjęcia: Media Expert

Zastanawiasz się, jak pozbyć się sierści z dywanu? Najlepszy robot sprzątający dla właściciela zwierząt to taki, który bez problemu zbierze włosy, a przy okazji będzie miał opcję sterylizacji. I takie cechy łączy w sobie Xiaomi ROIDMI Eve Plus. Błyskawicznie sprząta każdy rodzaj powierzchni z sierści zwierząt i włosów, a dzięki sterylizacji cały brud, który trafia do specjalnego pojemnika w stacji ładującej, jest poddawany dodatkowej dezynfekcji. To świetne udogodnienie nie tylko dla posiadaczy zwierząt, ale także alergików. Opcja sterylizacji zapewnia najwyższy standard sprzątania, dlatego na co dzień jest używana m.in. w placówkach medycznych. Dzięki skutecznej dezynfekcji Xiaomi ROIDMI Eve Plus zabija bakterie i pasożyty, które mogą namnażać się w pojemniku na kurz, a Ty możesz cieszyć się czystym domem i sterylnym powietrzem. Koniecznie sprawdź 8 sposobów na usunięcie sierści z dywanu!

TESLA RoboStar T60

Tesla - najlepszy robot sprzątający dla właściciela zwierząt! Źródło zdjęcia: Media Expert

Czy wiesz, że najlepszy odkurzacz automatyczny przy zwierzętach powinien wyróżniać się nie tylko dużą siłą ssania, ale także zastosowaniem odpowiednich filtrów? To dlatego do naszego rankingu trafia robot sprzątający TESLA RoboStar T60. Co wyróżnia ten model? Ma potrójną filtrację, którą zapewnia wydajny filtr HEPA H13. W oficjalnej nomenklaturze skuteczność filtracji HEPA H13 wynosi aż 99,95%! To wysoka jakość, która w tym modelu idzie ponadto w parze z wydajną pracą. TESLA może czyścić na mokro, pracować ponad sto minut bez przerwy, a dzięki trybowi MAX w razie potrzeby odpowiednio zwiększyć moc ssania, tak aby wyłapać najdrobniejsze zanieczyszczenia. Zobacz, jakie automatyczne odkurzacze są najlepsze dla właścicieli zwierząt?

iRobot Roomba i6

Oto najlepszy odkurzacz automatyczny przy zwierzętach - poznaj iRobot! Źródło zdjęcia: iRobot.pl

Ranking robotów sprzątających sierść otwiera gruntownie odkurzający model iRobot Roomba i6. Został on wyposażony w bardzo dokładny system sprzątania z aż trzema stopniami pracy. Producent zapewnił tu dziesięciokrotnie większą moc ssącą niż w robotach serii 600. Produkt wyposażony jest ponadto w dwie gumowe szczotki główne, które doskonale radzą sobie z sierścią zwierząt i włosami. Od teraz gubienie sierści przez Twojego psa lub kota nie będzie problemem! Ciekawym rozwiązaniem modelu i6 jest także filtr zastosowany w pojemniku na brud. Wychwytuje on aż do 99% zwierzęcych alergenów, pozostawiając w Twoim domu czyste i świeże powietrze. To zdecydowanie dobry wybór dla właścicieli czworonogów!

Viomi S9 Alpha UV

Sprawdź i porównaj - ranking robotów sprzątających sierść! Źródło zdjęcia: viomi-polska.pl

To zestawienie robotów sprzątających dla właścicieli zwierząt nie może pominąć odkurzacza z dodatkową lampą UV. Przedstawiamy wydajny model Viomi S9 Alpha UV. Lampa UV, w którą jest wyposażony, pozwala na bardzo precyzyjną sterylizację sprzątanej powierzchni. Robot podczas codziennej pracy naświetla dodatkowo obszar promieniami ultrafioletowymi. Generowane jest niebieskie światło, które świetnie radzi sobie z drobnoustrojami, które mogą pojawiać się w domu właśnie ze względu na sierść zwierząt. Ta technologia stosowana jest w szpitalach czy samolotach, ale sprawdzi się również w przestrzeniach, w których mieszkają czworonożni przyjaciele. Jak podaje producent, Viomi S9 Alpha UV jest w stanie zneutralizować aż 99% mikrobów z naszego otoczenia!

Ranking robotów sprzątających dla właścicieli zwierząt pozwoli Ci wybrać sprzęt, który sprosta Twoim potrzebom i doskonale poradzi sobie z sierścią czworonogów. Zadbaj o czystość w swoim domu dzięki wydajnym filtrom HEPA, lampom UV, a także innym ciekawym dodatkom, które mają nowoczesne roboty sprzątające!

Ocena rankingu:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Jeden komentarz
 1. Weronika B. pisze:

  Nie no Xiaomi zupełnie nie nadaje się do sierści zwierząt, szczotki to się zapychają. Sama mam xiaomi mop pro i jest fatalny

Chcesz być na bieżąco z nowinkami o robotach sprzątających dostępnych na rynku? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj aktualne informacje o najlepszych odkurzaczach samojezdnych, które wyręczą Cię w sprzątaniu!