1 miejsce

Źródło zdjęcia: irobot.pl

iRobot

Roomba J7 (J715840)

Plusy
 • automatyczny powrót do bazy i ładowanie
 • zaawansowane czujniki i nawigacja
 • sterowanie głosem
Minusy
 • głośna praca
 • brak automatycznego opróżniania pojemnika
 • brak wirtualnej ściany
Czytaj więcej
2 miejsce

Źródło zdjęcia: Media Expert

iRobot

Roomba j7+ (J755840)

Plusy
 • czujniki wykrywające kurz, przeszkody i uskoki
 • pozwala ustawić spersonalizowany harmonogram sprzątania
 • 3-stopniowy proces odkurzania podłóg
Minusy
 • brak wyświetlacza
 • brak wirtualnej ściany
 • brak wirtualnej latarni
Czytaj więcej

Najnowsze modele iRobot dostępne na rynku

Marka iRobot może pochwalić się kilkoma nowymi pozycjami w swojej ofercie, które wyposażone zostały w znane już i cenione za swoją efektywność funkcje, a także kilka podkręcających pracę urządzeń nowości. Wśród zaprezentowanych modeli znalazły się zarówno urządzenia premium, jak i bardziej ekonomiczne, dostosowane do mniejszego budżetu. Jeśli więc wciąż stoisz przed wyborem odkurzacza automatycznego, ten artykuł pomoże Ci w wyborze! Sprawdź także: co warto wiedzieć przed zakupem robota mopująco-odkurzającego!

iRobot Roomba S9+

To model, dzięki któremu można zapomnieć o odkurzaniu na długie miesiące. Wyposażony został w stację Clean Base, za której sprawą iRobot Roomba S9+ sam automatycznie usuwa brud i śmieci. Jest to również jeden z najbardziej wydajnych robotów w ofercie marki, który pracę opiera na opatentowanym, 3-stopniowym systemie sprzątania, wykorzystującym dwie gumowe szczotki i aż 40x większą mocą ssącą, by skutecznie usunąć nawet najgorsze zabrudzenia, czy sierść z wysokich dywanów. To, co zachwyca jednak najbardziej, to zaawansowane technologie jak inteligentne mapy Imprint, które pozwalają zapamiętać nawet do 10 planów pięter, technologia Perfect Edge, nawigacja iAdapt 3.0 i technologia vSLAM dla najdokładniejszego mapowania pomieszczeń, a to wszystko sterowane za pomocą niezwykle intuicyjnej aplikacji.

iRobot Roomba J7+

Jest odkurzaczem zaprojektowanym z myślą o trudnych zabrudzeniach i samodzielnej pracy. Nowa, ulepszona stacja ładująco-czyszcząca Clean Base, poza odświeżonym designem, ma do zaoferowania również liczne usprawnienia. Model iRobot Roomba J7+ zachwyci wszystkich fanów najnowszych technologii. Wyposażony został w system nawigacji PrecisionVision, który uczy się, jak postępować z napotkanymi przeszkodami, by nie stanowiły problemu podczas następnego cyklu odkurzania. Ponadto oferuje również cenione w innych nowszych modelach systemy pracy, dużą moc ssącą i wydajność.

iRobot Roomba J7

Podobnie jak poprzedni model Roombę J7 wyróżnia innowacyjna nawigacja PrecisionVision, która pozwala reagować na pracę urządzenia oraz ewentualne przeszkody w czasie rzeczywistym. Kiedy robot sprzątający napotka na swojej drodze zagrożenie, które mogłoby negatywnie wpłynąć na jego pracę, wysyła do aplikacji iRobot Home zdjęcie problemu, a my możemy samodzielnie określić, jak powinien zareagować. Jeśli wciąż zastanawiasz się, jaki model wybrać, pamiętaj, że iRobot Roomba J7 wyposażona została także w 3-stopniowy system sprzątania, 2 gumowe szczotki oraz 10-krotnie większą moc ssącą, która radzi sobie świetnie nawet z sierścią na dywanie.

Najważniejsze i najlepsze funkcje iRobotów

Porównanie nowych modeli warto zacząć od opisu funkcji, których nie znajdziemy w starszych urządzeniach. Nowe modele Roomby zachwycają przede wszystkim najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, które pozwalają odkurzaczom automatycznym nie tylko zoptymalizować swoją pracę, ale także reagować na otoczenie w czasie rzeczywistym. Odkurzacze samojezdne stają się inteligentniejsze w miarę poznawania naszego domu, ucząc się nie tylko rozłożenia pomieszczeń, ale także na podstawie statystyk wiedzą, jak określić z wyprzedzeniem, w jakich miejscach i kiedy mogą pojawić się większe zabrudzenia.

Choć nowe umiejętności robotów sprzątających zawsze stanowią podniesienie efektywności ich pracy, nie należy zapominać o flagowych funkcjach. Ranking powinien składać się przede wszystkim z doskonale przetestowanych i cenionych przez użytkowników funkcji, dzięki którym Roomba zdobyła swoją renomę.

Pełen pakiet czujników

Wykrywanie przeszkód, krawędzi, a także inteligentne nawigowanie pomiędzy pokojami. Kompleksowy pakiet czujników gwarantuje robotom sprzątającym dokładniejsze czyszczenie wzdłuż ścian, czy wokół mebli, zapewniając najlepsze rezultaty pracy.

3-stopniowy system sprzątania

Dwie gumowe szczotki, które nadają się do każdej powierzchni i rodzaju zabrudzeń, zapewniają najlepsze efekty pracy bez względu na to, czy w domu przeważają panele, czy dywany.

Technologia DirtDetect

Dzięki niej urządzenie samodzielnie wykrywa obszary o większym zabrudzeniu, dostosowując swój tryb pracy oraz intensywność do bieżących potrzeb.

Technologia Imprint

To jedna z nowszych funkcji, która zdążyła już podbić serca użytkowników. Dzięki niej robot automatyczny sam rozpoznaje pomieszczenie i komunikuje się nie tylko z nami, ale również z resztą inteligentnego domu, tworząc system, który będzie sam dbał o siebie samodzielnie, bez naszej ingerencji.

Ocena rankingu:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Brak komentarzy

Chcesz być na bieżąco z nowinkami o robotach sprzątających dostępnych na rynku? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj aktualne informacje o najlepszych odkurzaczach samojezdnych, które wyręczą Cię w sprzątaniu!