Blog

Robot, który odkurza i myje – na co zwrócić uwagę?

Roboty sprzątające to urządzenia, które mają nie tylko uczynić idealny porządek, ale również sprawić, że zupełnie zniknie potrzeba ręcznego mycia podłóg w domu. Roomba Combo jest jednocześnie odkurzaczem i robotem mopującym, aby jeszcze lepiej usuwać zabrudzenia i zwiększyć u Ciebie poczucie komfortu oraz zabrać kolejny obowiązek z listy.

Czytaj więcej

Jaki odkurzacz automatyczny do sierści wybrać?

Sierść we wszystkich kątach każdego pomieszczenia może mocno psuć poczucie czystości w całym domu. Małe fragmenty sierści szybko zamieniają się w kołtuny i sytuacja zaczyna wymykać się spod kontroli. Posiadacze psów i kotów wiedzą to dobrze – chwila zaniedbania powoduje ogromny nieporządek.

Czytaj więcej

Dlaczego warto wybrać robot sprzątający?

Automatyczne roboty sprzątające są jak pomoc domowa. W czasie, gdy do Ciebie należałoby sprzątanie, możesz zająć się czymś przyjemniejszym.Na rynku AGD wybór robotów sprzątających jest naprawdę ogromny.

Czytaj więcej

Zapisz się do naszego newslettera!

Chcesz być na bieżąco z nowinkami o robotach sprzątających dostępnych na rynku? Zapisz się do naszego newslettera i otrzymuj aktualne informacje o najlepszych odkurzaczach samojezdnych, które wyręczą Cię w sprzątaniu!